Trots op ons getalenteerd team !

 

Luc Peumans
Luc Peumans CEO - Creative Director
Luc Peumans CEO - Creative Director

Perfectionist
Creatief
Doorzetter

Luc Peumans
+32 89 690 790 luc@paintingwithlight.com ALD LinkedIn
Michel Mélotte
Michel Mélotte Operations Manager
Michel Mélotte Operations Manager

Dynamisch
Leergierig
Efficiënt

Michel Mélotte
+32 476 71 73 70 michel@paintingwithlight.com LinkedIn
Jos Claesen
Jos Claesen Senior Visual Designer, VR and 3D
Jos Claesen Senior Visual Designer, VR and 3D
Creatief
Ervaren
Stressbestendig
Jos Claesen
+32 485 28 82 12 jos@paintingwithlight.com LinkedIn
Jeroen Opsteyn
Jeroen Opsteyn Lighting & Video Expert
Jeroen Opsteyn Lighting & Video Expert

Gedienstig
Leergierig
Rustig

Jeroen Opsteyn
+32 472 61 01 88 jeroen@paintingwithlight.com LinkedIn
Jochen Kerkhofs
Jochen Kerkhofs Lighting Expert
Jochen Kerkhofs Lighting Expert

Rustig
Nuchter
Handig

Jochen Kerkhofs
+32 473 95 87 64 jochen@paintingwithlight.com LinkedIn
Arjan Grootenhuis
Arjan Grootenhuis Lighting Expert
Arjan Grootenhuis Lighting Expert

Leergierig
Doorzetter
Rustig

Arjan Grootenhuis
+31 646 24 53 76 arjan@paintingwithlight.com LinkedIn
Ashwin Coelho
Ashwin Coelho Lighting Expert
Ashwin Coelho Lighting Expert

Samenwerkend
Experimenteel
Visionair

Ashwin Coelho
+ 32 472 07 57 78 ashwin@paintingwithlight.com LinkedIn
Iiris Rousku
Iiris Rousku Lighting Expert
Iiris Rousku Lighting Expert

Creatief
Gefocust
Nauwkeurig

Iiris Rousku
+32 486 56 70 10 iiris@paintingwithlight.com LinkedIn
Katleen Selleslagh
Katleen Selleslagh Video & Media Expert
Katleen Selleslagh Video & Media Expert

Oprecht
Doorzetter
Stressbestendig

Katleen Selleslagh
+32 486 82 57 24 katleen@paintingwithlight.com LinkedIn
Sina Sohn
Sina Sohn Visual Designer
Sina Sohn Visual Designer

Ambitieus
Nauwkeurig
Eerlijk

Sina Sohn
+32 485 56 30 72 sina@paintingwithlight.com LinkedIn
Jo Segers
Jo Segers Designer
Jo Segers Designer

Flexibel
Creatief
Gedreven

Jo Segers
+32 479 75 02 33 jo@paintingwithlight.be LinkedIn
Arthur Claesen
Arthur Claesen Project Manager and Visual Designer
Arthur Claesen Project Manager and Visual Designer

Oog voor detail
Behulpzaam
Rustig

Arthur Claesen
+32 474 09 83 91 arthur@paintingwithlight.com LinkedIn
Jan Merckx
Jan Merckx Sales & Account Manager
Jan Merckx Sales & Account Manager

Ervaren
Sociaal
Creatief

Jan Merckx
+32 475 50 45 19 jan@paintingwithlight.com LinkedIn
Stefan Raedschelders
Stefan Raedschelders Logistics & Support
Stefan Raedschelders Logistics & Support

Dynamisch
Flexibel
Efficiënt

Stefan Raedschelders
+32 479 36 30 36 stefan@paintingwithlight.com LinkedIn
Nicole Engelen
Nicole Engelen Finance & HR Manager
Nicole Engelen Finance & HR Manager

Energiek
Groot hart
Principieel

Nicole Engelen
+32 89 690 790 nicole@paintingwithlight.com LinkedIn
Iris Pieraerts
Iris Pieraerts Management Assistant
Iris Pieraerts Management Assistant

Communicatief
Empathisch
Volhardend

Iris Pieraerts
+32 89 690 790 iris@paintingwithlight.com LinkedIn
Claudia Janssens
Claudia Janssens Venue Manager
Claudia Janssens Venue Manager

Creatief
Gestructureerd
Klantgericht

Claudia Janssens
+32 474 58 24 95 claudia@paintingwithlight.com LinkedIn
Maxime  Raedschelders
Maxime Raedschelders Stagiaire
Maxime Raedschelders Stagiaire

Sociaal
Communicatief 
Leergierig

Maxime  Raedschelders
+32 472 41 14 04 stagiaire@paintingwithlight.be LinkedIn
Peter  Van den Bosch
Peter Van den Bosch Lighting Expert
Peter Van den Bosch Lighting Expert

Outside the box 
Ondernemend 
Gepassioneerd 

Peter  Van den Bosch
+32 497 47 95 00 Peter@paintingwithlight.be LinkedIn

Stop animation

Gebruik van Cookies.
Door verder te surfen op onze website begrijp en accepteer je dat sommige data van je browsing sessie gebruikt kunnen worden door Painting with Light voor marketingdoeleinden zoals (social media) advertenties en het verbeteren van onze website. Lees meer.

Begrepen!